O nas i zespół

PDP Group jest firmą doradczą założoną przez wieloletniego inspektora GIODO. Oferuje szeroko pojętą obsługę firm i instytucji w zakresie zgodnego z prawem i bezpiecznego przetwarzania danych osobowych. 

Połączenie uzupełniających się doświadczeń, szeregu osób zaangażowanych od wielu lat w zarządzanie ochroną danych osobowych zaowocowało stworzeniem zupełnie nowej jakości usług w obszarze doradztwa związanego z przetwarzaniem danych osobowych.

Rafał Mierzwa

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów w dziedzinie ochrony danych osobowych w Polsce. Doświadcznie zdobywał przez 18 lat pracy w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) jako jeden z najbardziej cenionych inspektorów. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość kontroli i jeszcze więcej przeanalizowanych zagadnień problemowych pojawiających się praktycznie w każdym sektorze związanym z przetwarzaniem danych osobowych. To co od innych często wymaga żmudnych analiz, Rafał po prostu wie ze swojej długoletniej praktyki zawodowej. 
Aktualnie szczególnie zajmuje go problemtayka ochrony danych osobowych w służbie zdrowia.

Adam Myziak

Inspektor GIODO w latach 2000 - 2010. Audytor wiodący PDP Group. Ekspert w dziedzinie ochrony danych osobowych. Ukończył wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej. Jeszcze w trakcie studiów zdobywał pierwsze doświadczenia audytorskie w departamencie audytu wewnętrznego (dział audytu IT) Narodowego Banku Polskiego. Lata spędzone na stanowisku Inspektora w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, około 400 przeprowadzonych inspekcji oraz szczegółowa peregrynacja zagadnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych w ramach prowadzonej przez siebie działalności konsultingowej spowodowały, że stał się on jednym z najbardziej cenionych ekspertów w dziedzinie ochrony danych osobowych w naszym kraju.
Biorąc udział w różnego rodzaju konferencjach, szkoleniach, warsztatach aktywnie propaguje dobre praktyki w obszarze przetwarzania danych osobowych. Ma na swoim koncie szereg specjalistycznych publikacji na temat problemowych zagadnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych w specyficznych środowiskach techniczno organizacyjnych.

Karolina Wojtczak

Karolina Wojtczak

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie wpisana na listę radców prawnych pod numerem WA–8092; absolwentka Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie; włada językiem angielskim i hiszpańskim.
Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawa obrotu nieruchomościami, prawa handlowego i gospodarczego oraz ochrony danych osobowych.

Piotr Bęczkowski

Audytor PDP Group. Praktyk z 25 letnim doświadczeniem. Menedżer odpowiedzialny za: rozwój i zarządzania bezpieczeństwem informacji i ochrony danych w międzynarodowym koncernie telekomunikacyjnym, koordynowanie procesu implementacji korporacyjnych polityki i wymagań bezpieczeństwa oraz uświadamianie pracowniów w zakresie bezpieczeństwa informacji. Pełnomocnik ds. ISO27001. Opracowywał scenariusze, koordynował i raportował prowadzenie treningów planów ciągłości działania.

Współpracował z integratorami systemów oraz firmami konsultingowymi w roli PM oraz współautora polityk i procedur bezpieczeństwa. Współautor planów ciągłości działania opracowanych zgodnie z wymaganiami PAS 56, PAS 77 i BS25999, dla spółek z sektora bankowości, ubezpieczeń oraz agend rządowych.

Przewodniczący oraz koordynator kilkudziesięciu zespołów audytorskich w zakresie bezpieczeństwa, bezpieczeństwa teleinformatycznego, ochrony danych, spełnienia wymagań ISO17799, jako audytor wewnętrzny w NBP oraz zewnętrzny w projektach komercyjnych. Uczestnik wielu postępowań wyjaśniających.

Skontaktuj się z ekspertem

Zamów nasze usługi i sprawdź sam
ile możemy dla Ciebie zrobić.

22 297 22 99 biuro@pdpgroup.pl ul. Grochowska 75/77
04-186 Warszawa
Skontaktuj się z ekspertem

Chcesz o coś zapytać? Zadaj nam pytanie, chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami