O nas i zespół

PDP Group jest firmą doradczą założoną przez wieloletniego inspektora GIODO.
Oferuje szeroko pojętą obsługę firm i instytucji w zakresie zgodnego z prawem
i bezpiecznego przetwarzania danych osobowych. 

Połączenie uzupełniających się doświadczeń, szeregu osób zaangażowanych od wielu lat
w zarządzanie ochroną danych osobowych zaowocowało stworzeniem zupełnie nowej jakości usług
w obszarze doradztwa związanego z przetwarzaniem danych osobowych.

Adam Myziak

Inspektor GIODO w latach 2000 - 2010. Audytor wiodący PDP Group. Ekspert w dziedzinie ochrony danych osobowych. Ukończył wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej. Jeszcze w trakcie studiów zdobywał pierwsze doświadczenia audytorskie w departamencie audytu wewnętrznego (dział audytu IT) Narodowego Banku Polskiego. Lata spędzone na stanowisku Inspektora w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, około 400 przeprowadzonych inspekcji oraz szczegółowa peregrynacja zagadnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych w ramach prowadzonej przez siebie działalności konsultingowej spowodowały, że stał się on jednym z najbardziej cenionych ekspertów w dziedzinie ochrony danych osobowych w naszym kraju.
Biorąc udział w różnego rodzaju konferencjach, szkoleniach, warsztatach aktywnie propaguje dobre praktyki w obszarze przetwarzania danych osobowych. Ma na swoim koncie szereg specjalistycznych publikacji na temat problemowych zagadnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych w specyficznych środowiskach techniczno organizacyjnych.

Karolina Wojtczak

Karolina Wojtczak

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie wpisana na listę radców prawnych pod numerem WA–8092; absolwentka Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie; włada językiem angielskim i hiszpańskim.
Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawa obrotu nieruchomościami, prawa handlowego i gospodarczego oraz ochrony danych osobowych.

Grzegorz Leśniewski

Konsultant, PM, specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych. Ukończył Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej, skupiając swoje główne zainteresowanie na aspektach bezpieczeństwa w obszarze telekomunikacji, oraz Katedrę Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa informacji zdobywał w jednostkach administracji publicznej i biznesie (telekomunikacja, finanse, ubezpieczenia), gdzie pełnił funkcje Administratora Bezpieczeństwa Informacji, Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych i Oficera Bezpieczeństwa Informacji. Wieloletnie doświadczenie w organizacji procesów zarządzania bezpieczeństwem informacji, w tym procesu ochrony danych osobowych, wykorzystuje w pracy konsultanta oraz architekta innowacyjnych rozwiązań systemowych dostosowując je do potrzeb i możliwości organizacji. Aktywny uczestnik kampanii budujących świadomość w obszarze bezpieczeństwa informacji, w tym w obszarze ochronie danych osobowych.

Czekamy na Twój kontakt

Zamów nasze usługi i sprawdź sam
ile możemy dla Ciebie zrobić.

22 297 22 99 biuro@pdpgroup.pl ul. Przemysłowa 30
00-450 Warszawa
Czekamy na Twój kontakt

Chcesz o coś zapytać? Zadaj nam pytanie, chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami